Category: ТРИБИНА

Тимот се сака и кога е на дното: Палермо собори рекорд во Серија Д (ФОТО)

Иако поранешниот калчолигаш, екипата на Палермо, во моментов се натпреварува во Серија Д,...

Хрватските навивачи се хит на социјалните мрежи: Маестрално отпеаја приспивна песна на едно бебе!

Хрватските фанови моментно се хит на социјалните мрежи откако одлучија да приредат убав...

Кошаркар на Филаделфија се истепа со навивачи пред НФЛ-меч (ВИДЕО)

Кошаркарот на Филаделфија, Мајк Скот физички се пресмета со навивачите пред НФЛ-мечот меѓу...

Милан со специјален подарок за 100-тиот роденден на нивниот најверен фан – Инес (ВИДЕО)

Големите клубови знаат како да се грижат за своите најверни навивачи. Инес наполни 100 години,...

Трогателна приказна на фан на Бери: „Во ист месец ги погребав и сопругата и мојот клуб“!

Фудбалска Англија пред неколку дена и официјално остана без еден од најстарите клубови....

Синот на Меси се (из)радува на промашување на Барса – реакцијата на Суарез е урнебесна (ВИДЕО)

Лионел Меси и Луис Суарез се повредени, па натпреварот помеѓу Барселона и Бетис на „Камп...

Фелисијано Лопез ја соблече маицата, а некои навивачки не можеа да му одолеат (ВИДЕО)

Последниот гран слем сезонава, САД Опен, започна вќера, каде се играа мечевите од 1. коло во...

Навивачите на Интер преку цела трибина направија кореографија за загинатиот водач на лацијалите (ФОТО)

Навивачкиот свет во Италија го потресе убиството на водачот на озогласените...

Звезда го тужи Јанг Бојс во УЕФА: Швајцарски навивачи ја удриле згодната портпаролка со шише

Татјана Шајковиќ, портпаролката на Црвена Звезда, била погодена со шише од страна на...

Холивудска ѕвезда дојде да гледа кошарка, па збесна: За ова ли дадов 1.500 долари!? (ВИДЕО)

Холивудската ѕвезда Расел Кроу се појави вчера на пријателскиот меч на Австралија со...