Category: ШОУ-БИЗНИС

Најпознатата секс бомба на сите времиња пристигна во Русија- од трибините ќе го бодри своето момче

Вечерва во Русија вечерва се игра првото полуфинале на СП помеѓу Белгија и Франција, но...

Познатите Русинки се подготвуваат за вечерашниот натпревар меѓу Хрватска и Русија во рамки...

Ибрахимовиќ во свој стил: Сега Лос Анџелес има и Бог и Крал

Фудбалерот на ЛА Глакси, Златан Ибрахимовиќ, на впечатлив начин му посака добредојде на...

Квинси Промес ја претепал својата сопруга на Ибица

Фудбалскиот репрезентативецот на Холандија, Квинси Промес на својот одмор во Ибица бил...

Тошиќ и репрезентацијата загубија од Бразил, но тој денеска е најсреќен

Пејачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ денеска слават 10 години од брак, а за...

Карлеуша: Ако Србија го победи Бразил ќе трчам гола

Во стилот на славните светски убавици кои на провокативен и еротски начин се обидуваат да ги...

Карлеуша како од мајка родена им посака среќа на фудбалерите

Пејачката Јелена Карлеуша преку социјалните мрежи веќе со денови го најавува присуството...

Шакира не е веќе најубава девојка во Премиера, девојката на Манојловиќ ја засени

Филип Манојловиќ минатата година потпиша четиригодишен договор со Хетафе. Тоа е голманот за...

Навивачите разочарани: Руските бордели под клуч за време на СП

Странските навивачи кои ќе допатуваат на Светското првенство во Русија доживеаа невиден...

Хамес Родригес вплеткан во афера со позната порно глумица (ФОТО)

Поранешниот член на Реал Мадрид, а сега фудбалер на Баерн Минхен, Хамес Родригез е вплеткан...