Category: ШОУ-БИЗНИС

Најатрактивниот потег досега на Мундобаскетот го има – секси Бразилка (ВИДЕО)

Кошаркарите на Бразил не успеаа да ја изненадат репрезентацијата на САД, но затоа имаа...

Се претставувал како брат на Бушар, па ѝ оставил сметка од – 42.000 долари!

Соломон Шломо Азари е уапсен во Мајами поради измама. Тој се претставувал како брат на...

Атрактивна преведувачка го украде шоуто на промоцијата на Рибери (ФОТО)

Францускиот фудбалер Франк Рибери стана нов фудбалер на Фиорентина, откако по долго време...

Фудбалер заврши во затвор, бидејќи ја претепал девојката на сред улица

Поранешниот фудбалер на англискиот клуб Акрингтон, Ендру Акингбаје ќе мине две години и...

Се претставувал како брат на Бушар, па ѝ оставил сметка од – 42.000 долари!

Соломон Шломо Азари е уапсен во Мајами поради измама. Тој се претставувал како брат на...

Сексапилната Холи го разведе англискиот репрезентативец (ФОТО)

Англискиот фудбалер Фил Јагиелка се разведуа после десет години во брак, а причина за таа...

Ем со топка, ем се соблекува: Фудбалски стриптиз на сопруга на украински фудбалер (ФОТО)

Сопругата на украинскиот фудбалер Микола Морозјук, Ирина ги збесна Украинците откако...

Го завршија меч, па следуваше бакнеж во уста! (ВИДЕО)

Белгиската тенисерка Алисон ван Ујтванк се пласираше во второто коло на ВТА турнирот во...

Бекамови ќе го купат најскапиот апартман на светот – дома ќе си одат со хеликоптер! (ФОТО)

Дејвид и Викторија Бекам планираат да го купат најскапиот апартман на светот, кој ќе ги чини...

Меси вербално нападнат на Ибица (ВИДЕО)

Ѕвездата на Барселона, Лионел Меси ужива во паузата пред почетокот на предсезонската...