Најнови ВЕСТИ
Search

Најатрактивниот потег досега на Мундобаскетот го има – секси Бразилка (ВИДЕО)

Кошаркарите на Бразил не успеаа да ја изненадат репрезентацијата на САД, но затоа имаа голема поддршка на Мундобаскетот.

Една атрактивна навивачка од Бразил го привлече вниманието на фановите откако имаше „жежок“ танц на трибините.TAG