Атрактивна преведувачка го украде шоуто на промоцијата на Рибери (ФОТО)

Францускиот фудбалер Франк Рибери стана нов фудбалер на Фиорентина, откако по долго време го напушти Баерн Минхен.

Пристигнувањето на Французинот во Фиренца предизвика голема еуфорија кај навивачите, а Рибери имаше емотивни изјави на прес-конференцијата.

Сепак, покрај Рибери големо внимание привлече и младата девојка Алесија Енрике, која беше задолжување за преведување на тоа што го зборува Рибери.

Атрактивната преведувачка има ептен провокативни фотографии на Инстаграм, па фановите целосно полудеа по неа.


TAG