Ем со топка, ем се соблекува: Фудбалски стриптиз на сопруга на украински фудбалер (ФОТО)

Сопругата на украинскиот фудбалер Микола Морозјук, Ирина ги збесна Украинците откако објави видео од свој стриптиз, ама необичен со – фудбалска топка. Очигледно дека атрактивната дизајнерка е вешта со топката, па успеа да се соблечепо долен веш, иако на вратот и стоеше топката.

Ирина многу често објавува провокативни слики и видеа на својот Инстаграм-профил, а неодамна отвори шише со своите бујни гради.