Во Реал Мадрид е столб на одбраната, зема милиони, а вози “ФИЌО” (ВИДЕО)

Фудбалерот на Реал Мадрид без кого не може да се замисли одбраната на кралскиот клуб се пофали со својот нов автомобил.

Популарната “Застава 750” или кај нас познато како “Фиќо” ги освоило симпатиите на Серхио Рамос, кој објави видео на својата фан страна како доаѓа на тренинг со својот нов миленик.

Неговите фанови полудеа, па за само 4 часа видеото собра над 500.000 прегледи и 86.000 лајкови.

Погледнете: